Yhteystiedot

Nimi

Rooli

Puhelin numero

Sähköposti

Seppo Evwaraye

WCV Ry Puheenjohtaja,
Wasa Royals Päävalmentaja

0451235722

sevwaraye@hotmail.com

Henri Kinnunen

WCV Ry Varapuheenjohtaja, Markkinointipäällikkö Wasa Royals

0408358974

henrikinnunen1982@gmail.com

Ralf
Lindbäck

WCV Ry Hallituksen jäsen,
Lupa & lakiasiat Wasa Royals

0408307706

lindback@netikka.fi

Heli
Stenroos

WCV Ry Hallituksen jäsen,
West Coast Vikings Cheerleaders

0503733769

heli.stenroos@kolumbus.fi

Emma
Heino

WCV Ry Hallituksen jäsen,
West Coast Vikings Cheerleaders

0405672660

emma_heino@hotmail.com

Mikko Nyrhinen

WCV Ry Hallituksen jäsen,
Wasa Royals pelaajaedustaja

0505535352

mikko@suomenmediatoimisto.fi

Marko Suomela

WCV Ry Hallituksen jäsen

0505316131

marko.suomela@anviaweb.fi

Jari
Rissanen

WCV Ry Hallituksen varajäsen,
WCV Ry rahastonhoitaja

0503342414

jari.rissanen@fi.abb.com

Hermanni Kauranen

WCV Ry Hallituksen varajäsen,
Nettisivujen hallinta & sisällöntuotto

0400137055

hermanni.kauranen@vaasa.fi

Reza
Nasri

WCV Ry Hallituksen varajäsen,
Wasa Royals ottelutapahtumakoordinaattori

0405581881

nasri@netikka.fi

Henrik
Hökman

WCV Ry Hallituksen varajäsen

0407655942

Henrik.Hokman@vshp.fi

Mika Joki

Vikings Juniors

0400866668

mika.joki@netikka.fi